درباره ما

درباره ما

تولیدی آوات ­باکس فعالیت خود را در صنعت بسته ­بندی و بصورت تخصصی­ در حوزۀ بسته بندی طلا و جواهر از سال 1392 شمسی آغاز نموده است. ما در این مجموعه با تلفیق هنر ایرانی و دانش روز قدم در وادیِ تولید نهاده­ ایم.

اصل و هدف ما بر اینست که محصولی زیبا، خاص، باکیفیت و با قیمتی مناسب ارائه نموده و در نهایت موجبات جلب رضایت شما خوبان و مشتریانتان را فراهم نماییم.

sticker min - درباره ما

احترام به مشتری

درجۀ اول احترام به مشتری و سلیقۀ او

Payment min - درباره ما

نمایانگر ارزش کالا

در درجۀ دوم نمایانگر ارزش کالای ارائه شده به مشتری

Express min - درباره ما

معرفی نام و برند تجاری

در درجۀ سوم معرفی نام و برند تجاری و متمایز نمودن خود از سایر رقبا

بسته بندی در حوزه طلا و جواهر بسیار حائز اهمیت می باشد مخصوصا بسته بندی زیبایی که حاوی نام و نشان تجاری فروشنده باشد حس اصالت و اعتماد را به مشتری القا نموده و از طرفی بعنوان هدیه ­ای نفیس حس خشنودی و رضایت از یک خرید به یاد ماندنی را در ذهن مشتری ثبت می­کند.

اکنون پس از گذشت 10سال از شروع فعالیتمان از این امر خرسندیم که با یاری خداوند متعال و تلاش و همت توانسته­ ایم با ایجاد اشتغال مستقیم دست­ کم برای 75نفر، قدمی هر چند کوچک در راستای اشتغال زایی جوانان ایرانی و مسئولیت اجتماعی خویش برداریم.

ما با داشتن کادری مجرب در امر تولید و بازاریابی و فروش برآنیم تا با ارائه­ ی محصولی قابل  و شایستۀ شما مشتریان عزیز، نیازهایتان را در حوزۀ بسته ­بندی طلا و جواهر مرتفع سازیم.

محصولات ما

photo 1512163143273 bde0e3cc7407 - درباره ما

جعبه انگشتر

min - درباره ما

جعبه دستبند

min 1 - درباره ما

جعبه ساعت

istockphoto 96332940 612x612 min - درباره ما

جعبه سرویسی

بستن
مقایسه