درباره ما

درباره ما

تولیدی آوات ­باکس فعالیت خود را درصنعت بسته ­بندی و بصورت تخصصی­ در حوزۀ طلا و جواهر از سال 1392 شمسی آغاز نموده است. ما در این مجموعه با تلفیق هنر ایرانی و دانش روز قدم در وادی تولید نهاده­ایم.

اصل و هدف ما بر اینست که محصولی زیبا، خاص، باکیفیت و با قیمتی مناسب ارائه داده و در نهایت موجبات جلب رضایت شما خوبان و مشتریانتان را فراهم نماییم.

بسته­ بندی در حوزۀ طلا و جواهر هم بسیار حائز اهمیت می­باشد. 

sticker min - درباره ما

احترام به مشتری

درجۀ اول احترام به مشتری و سلیقۀ او بوده

Payment min - درباره ما

نمایانگر ارزش کالا

در درجۀ دوم نمایانگر ارزش کالای ارائه شده به مشتری بوده

Express min - درباره ما

معرفی نام و برند تجاری

و در درجۀ سوم معرفی نام و برند تجاری و متمایز نمودن خود از سایر رقبا می-باشد.

مضاف بر اینها بسته بندی زیبا که حاوی نام و نشان تجاری فروشنده باشد حس اصالت و اعتماد را به مشتری القا نموده و از طرفی بعنوان هدیه­ای نفیس حس خشنودی و رضایت از یک خرید به یاد ماندنی را در ذهن مشتری ثبت می­کند.

اکنون پس از گذشت 7سال از این امر خرسندیم که با یاری خداوند متعال و تلاش و همت توانسته­ایم با ایجاد اشتغال مستقیم دست­کم برای 30نفر، قدمی هر چند کوچک در راستای اشتغال زایی جوانان ایرانی و مسئولیت اجتماعی خویش برداریم.

ما با داشتن کادری مجرب در امر تولید و بازاریابی و فروش برآنیم تا با ارائه­ ی محصولی قابل  و شایستۀ شما مشتریان عزیز، نیازهایتان را در حوزۀ بسته ­بندی طلا و جواهر مرتفع سازیم.

محصولات ما

photo 1512163143273 bde0e3cc7407 - درباره ما

جعبه انگشتر

min - درباره ما

جعبه دستبند

min 1 - درباره ما

جعبه ساعت

istockphoto 96332940 612x612 min - درباره ما

جعبه سرویسی

در دنیای کسب­ و­ کار و تجارت امروز از واژه­ ی “بسته ­بندی” همان مفهوم ساده و ابتدایی دهه­های پیشین برداشت نمی­شود. امروزه بسته­ بندی به صنعتی مستقل و کاملا حرفه­ای بدل گشته و بازاریابی، گسترش و فروشِ طیف وسیعی از مشاغل، خدمات و محصولات را  دستخوش تغییرات مثبتی نموده است.

شما بعنوان صاحب یک کالا یا محصول میتوانید کار خود را با یک بسته ­بندی نه چندان جذاب، بدون برند یا آرم و نشان تجاری به مشتری ارائه نمایید یا در عوض با یک بسته بندی شیک  و خاص که تلویحا حاوی مشخصات شما و نشان تجاریتان باشد، ارائه کنید! با توجه به رقابت گسترده­ی کسب­ و ­کارها برای جلب مشتری، فعالیت تجاری بدون هیچگونه نام و نشان تجاری مسلما محکوم به شکست است.

بستن
مقایسه